Ara

Hakkımızda

2020 yılında Ankara'da kurulan, devamında Balıkesir'e taşıdığım şahıs firmamız, Safranbolu ilçesinde üretim yapan işletmelerimizin ürettikleri ürünlerin satışına katkıda bulunmak amacıyla açılmıştır. Ürünlerin tamamı Safranbolu'daki iş ortaklarımızdan gönderilmektedir. Günümüz dünyasında teknoloji hızla ilerlemesine rağmen buna ayak uydurmak hem maliyetli hemde bilgi/tecrübe istemektedir. Bu noktada üreticilerimizin emeklerine bir nebzede destek olması amacıyla açılmış bu siteden aldığınız ürünler ile yetli üreticiye desteğinizi göstermiş bulunacaksınız.

Ürünlerin tamamını safranbolu sokaklarında da bulabileceğiniz güvenilir ve orjinal ürünlerdir.

Geçmişinde ağırlıklı olarak yazılım geliştirme faliyetlerinde bulunmuş ve bu tecrübelerini müşterilerine aktarmak ve başarılı bir aile olma yolunda ilerlemek için gayret sarfetmiştir.

Yazılımdan gelen tecrübesini perakende sektöründe de genişletmek için çeşitli e-ticaret faliyetlerine girmeye başlamıştır. E-ticaretten elde ettiği bu tecrübeyi de müşterilerine ulaştırmaktan memnuniyet duymaktadır.

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını "mükemmele ulaşma" amacını tutukusu haline getirmiştir.
Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Vizyonumuz ;
Ülke çapında en iyi müşteri memnuniyetini sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş çoğrafyalara açılmaktır.

Misyonumuz ;
Hedeflerimize ulaşma yolunda, güncel bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmaktır.

 

Şirket Adı: Ragıp Ünal

Vergi Dairesi ve No: Edremit / 18821895002

Adresi: Cennetayağı Mh. 795 Sk. No:14/3 Edremit / Balıkesir

Telefon: +90 505 722 0908

Ürünlerimiz SAFRANBOLU'dan temin edilip, direk SAFRANBOLU'dan çıkışları yyapılmaktadır.